انواع کابل ابزار دقیق

                                           خریدی مطمئن از گویا کابل

                                                                      Gooyacable.ir

 
 
 
 
 

کابل ابزار دقیق

کابل ابزار دقیق یکی از مهم ترین وظایف را در نیرو گاه ها، پست برق و پالایشگاه ها برعهده دارد. کابل ابزار دقیق به صورت دفن در زمین و همچنین به صورت نصب در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که گفته شد این نوع از کابل ها برای انتقال داده مورد استفاده قرار می گیرند. در عین حال به کارگیری در فناوری های اندازه گیری و کنترل از جمله اتاق های کنترل واحد های نیروگاهی و همچنین واحد های صنعتی مناسب می باشند.

در صورت استفاده از اسکرین، مدار های انتقال در مقابل تداخل های الکتریکی بیرونی حفاظت می شوند. کابل ابزار دقیق با ساختار زوجی مقادیر مناسبی از نظر ضعیف کردن همشنوایی را دارا می باشد.

هادی، مس آنیل شده تک مفتولی، تایید شده منظم و یا انعطاف پذیر افشان به صورت قلع اندود و یا ساده،

عایق، آمیزه HFFR, PE, PVC , XLPE و … همگی از اجزای سازنده ی کابل ابزار دقیق می باشند.

کابل های ابزار دقیق مزیت های زیادی دارد. از جمله ی این مزیت ها می توان به مقاومت بسیار بالا، کم دود بودن، ضد روغن و … اشاره کرد. این کابل ها می توانند در محیط های باز و فضا های آزاد نیز استفاده شوند. همچنین می توان این کابل ها را به صورت دفن در زیر زمین نصب کرد.

فروش استثنائی محصولات کابل ابزار دقیق

برای مشاهده محصولات کابل ابزار دقیق صفحه را اسکرول کنید(مشاهده محصولات در پایین صفحه)

نحوه قرارگیری رشته ها در کابل ابزار دقیق

رشته ها به صورت تکی و یا المان های دوتایی، سه تایی و همچنین چهار تایی و با رنگ بندی و یا شماره گذاری های خاص مشخص می شوند.

اسکرین زوج ها: این نوع از کابل ابزار دقیق به صورت سیم های ارت قلع اندود، سیم بافت مس، فویل آلومینیومی، نوار پلی استر، ترکیب بافت و فویل یا مس قلع اندود یافت می شود.

اسکریل کلی: کابل هایی که دارای اسکرین کلی می باشند دقیقا مشابه به اسکرین های زوج هستند.

زره: سیم فولادی گالوانیزه شده, نوار های فولادی دوبل, بافت سیم های فولادی بر روی روکش های میانی برای کابل زره دار.

روکش: رنگ روکش ها به صورت نرمال مشکی می باشد.

کابل ابزار دقیق مسیری برای عبور اطلاعات و داده ها می باشد که بسیار حساس می باشند. این نوع کابل ها در بیشتر پالایشگاه ها، کارخانه ها، نیروگاه ها و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع کابل ها همچنین برای دقت و سرعت بیشتر استفاده می شوند. باید توجه داشت که ساختار این کابل ها با توجه به محل نصب و شرایط آن، متفاوت و متنوع می باشند.