سیم و کابل سیمیا

لیست قیمت کابل آلومینیومی مفتولی سیمیا

لیست قیمت کابل آلومینیومی خودنگهدار سیمیا

قیمت (متر به ریال)سایز محصول (mm2)قیمت (متر به ریال)سایز محصول (mm2)
تماس بگیرید25+ 25×1تماس بگیرید16+ 16+×1
تماس بگیرید16+ 25+ 25×1تماس بگیرید16+16+ 16×1
تماس بگیرید 25+25+ 35+ 35×3تماس بگیرید 16+16+ 25+ 25×1
تماس بگیرید 25+25+ 70+ 70×3تماس بگیرید 25+25+ 50+ 50×3
تماس بگیرید 50+ 16+ 50×3تماس بگیرید50+ 16+ 35×3
تماس بگیرید 70+ 25+ 95×3تماس بگیرید 70+ 16+ 70×3
تماس بگیرید 70+ 25+ 120×3

شرکت و کارخانه سیمیا

ابتدای انقلاب زمانی که صنعت کشور از شرکت‌های غربی مستقل شده بود و خالی از مدیران با تجربه بود، صنعت‌های مهم از جمله صنعت سیم و کابلرونق و شرایط مناسب نداشتند. لذا در تاریخ 27 دی 1360 شرکت سیمیا با همفکری و مشارکت سهامداران خود مجددا تاسیس شد. نام ابتدای شرکت تحت عنوان الکتریکال وایزر بود و بعد از مدتی به دلیل فارسی سازی اسامی، نام سیمیا به معنای علم به اموری که انسان را متمکن می‌سازد انتخاب شد. مضمون این نام به تولیدات این شرکت که سیم و کابل است نیز اشاره دارد. هم اکنون برند سیمیا یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین برندهای تولید سیم و کابل در ایران است که محصولات با کیفیت تولید می‌کند.

پیشنهاد مطالعه کابل برق

لیست قیمت سیم و کابل

لیست قیمت سیم و کابل سیمیا

قیمت سیم و کابل سیمیا به معیارهای مختلفی بستگی دارد. در کل هزینه خرید سیم و کابل سیمیا با توجه به نوع کابل و سیم مشخص می‌شود. شرایط محیطی و نوع کاربرد سیم و کابل بسیار متنوع و گسترده است. هر سیم با توجه به کاربرد در شرایط محیطی مختلف تهیه می‌شود. به همین دلیل انواع مختلف سیم و کابل شامل: سیم‌های افشان، سیم افشان ارت، کابل افشان کنترل و کابل مفتولی NYY است. در این مقاله قیمت‌های حدودی سیم و کابل سیمیا را بیان می‌کنیم. برای استعلام دقیق قیمت‌ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

سیم و کابل آلومینیومی سیمیا

سیم و کابل آلومینیومی به دو دسته کلی سیم و کابل زمینی و سیم و کابل فشار قوی تقسیم بندی می‌شوند. این سیم و کابل‌ها دارای مزایا و معایبی هستند. برای انتخاب این دسته از کابل‌ها بهتر است با توجه به کاربردی که در صنعت دارند انتخاب شوند. از کابل‌های زمینی آلومینیومی در پروژه‌های مختلف مربوط به نیروی برق استفاده می‌شود. این کابل‌ها به دلیل قیمت مناسبی که دارند بیشتر استفاده می‌شوند. کابل‌های آلومینیومی فشار قوی نیز برای انتقال جریان برق استفاده می‌شوند و برای شبکه‌های توزیع برق مناسب هستند. هزینه خرید این سیم و کابل‌ها بستگی به ضخامت و متراژ دارد.

لیست قیمت انواع سیم و کابل سیمیا-min

کابل‌های آلومینیومی مفتولی سیمیا

کابل‌های آلومینیومی مفتولی در ابعاد و ساختارهای متعددی تولید می‌شوند این کابل‌ها اغلب برای صنعت برق و مخابرات استفاده می‌شود. سیم‌های مفتولی بسیار با دوام‌تر از سایر کابل‌های آلومینیومی است. مهم‌ترین مزایای کابل‌های آلومینیومی مفتولی قابلیت انعطاف بالا است. با توجه به اینکه چند رشته سیم آلومینیومی به هم تابیده شده کابل مفتول را تشکیل می‌دهد در محیط‌های تنگ به خوبی کاربرد دارند. به سادگی حمل می‌شوند و دارای قیمت‌های مناسب هستند. در این جدول لیست قیمت سیم و کابل سیمیا آلومینیومی به صورت حدودی ذکر می‌شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کابل‌های آلومینیومی خودنگهدار سیمیا

کابل‌های آلومینیومی خود نگهدار کابل‌هایی هستند که برای سیستم‌های برق رسانی تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت این دسته از کابل‌ها نسبت به کابل‌های مسی ارزان‌تر است. امکان سرقت و دزدیده شدن آن‌ها کمتر است. مهم‌ترین معایبی که برای کابل‌های آلومینیومی خود نگهدار ذکر می‌شود پوسیدگی پس از مدت سه تا چهار سال است. برای استعلام قیمت دقیق سیم و کابل سیمیا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت اقدام نمایید.

تفاوت کابل افشان و کابل خشک