سیم و کابل رویان

شرکت سیم و کابل کسری الکتریک ماهان که اسم دیگر این برند آن رویان می باشد، در سال 1389 پس از کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع واقع در شهرک صنعتی شرق سمنان، شروع به فعالیت کردند.

هدف این شرکت همواره تولید انواع سیم و کابل‌های مختلف برق و تلفن، کواکسیال، انواع کابل‌های شبکه، انتقال اطلاعات برای مصرف ساختمانی، مصارف صنعتی، انواع کابل‌های تخصصی ابزار دقیق، تجاری، ایجاد شغل برای هم وطنان در راستای درآمدن از وابستگی به واردات کالا و نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات میباشد.

علاوه بر آن به منظور حمایت از صنعتگران کشور، تمام تلاش خود را نموده‌اند که در راستای تولید از ماشین آلات و ابزارهای ساخت داخل استفاده شود. در رابطه بهبود و ارتقاء کیفیت این ماشین آلات که در نهایت باعث بهبود کیفیت محصولات میباشد همواره مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

در موارد ضروری که نیاز به تولید یک محصول منحصر به فرد نیز باشد، از ماشین آلات خارجی برای بهبود کیفیت استفاده میشود، علاوه بر آن نیز برای دستیابی به محصول با کیفیت بی نظیر و بهبود روز به روز، از افراد با تجربه و کارمندان دوره دیده بهره برده میشود. درون شرکت یک آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، با کلیه تجهیزات مدرن و به روز، به صورت کاملا مستقل عمل میکند و تمامی آزمایشات مدنظر که شامل: کنترل مواد اولیه، محصولات حین تولید و محصولات نهایی را طبق استانداردهای لازم و بر اساس روش‌های تدوین شده، کنترل و در نهایت انجام میدهند.

در شرکت سیم و کابل رویان یه واحد تحقیق و توسعه نیز وجود دارد به منظور تولید محصولات خاص مدنظر مشتریان که باید حتما الزامات استاندارد محصول پس از دریافت اینگونه سفارشات، تمامی مراحل را مورد بررسی قرار بدهند.

سیم و کابل کسری
قیمت روز

به روزترین لیست قیمت

انواع محصولات برند کسری

قیمت مناسب

قیمت مناسب و اقتصادی

نمایندگی معتبر

نمایندگی معتبر در لاله زار

لیست قیمت CAT 5

نام محصولقیمت(ریال)
CAT5-UTPتماس بگیرید
(CAT5-UTP(LSZHتماس بگیرید
CAT5-SFTPتماس بگیرید
(CAT5-SFTP(LSZHتماس بگیرید
(CAT5-SFTP(O.Dتماس بگیرید
(CAT5-SFTP(D.Jتماس بگیرید

لیست قیمت CAT 6

نام محصولقیمت
CAT6-UTPتماس بگیرید
(CAT6-UTP(LSZHتماس بگیرید
CAT6-FTPتماس بگیرید
(CAT6-FTP(LSZHتماس بگیرید
CAT6-SFTPتماس بگیرید
(CAT6-SFTP(O.Dتماس بگیرید
(CAT6-SFTP(D.Jتماس بگیرید
(CAT6-SFTP(LSZHتماس بگیرید

لیست قیمت (CAT 6 (PATCH CORD

نام محصولقیمت
CAT6-UTPتماس بگیرید
(CAT6-UTP(LSZHتماس بگیرید
CAT6-FTPتماس بگیرید
(CAT6-FTP(LSZHتماس بگیرید
CAT6-SFTPتماس بگیرید
(CAT6-SFTP(LSZHتماس بگیرید

لیست قیمت کابل شبکه - PATCH CABLE

نام محصولمترقیمت
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه0.30تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه0.5تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه1تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه1.5تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه2تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه3تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه5تماس بگیرید
CAT 6 UTP - PATCH CORD - کابل شبکه10تماس بگیرید

نمایندگی انواع سیم و کابل ایرانی

گویا کابل به عنوان نمایندگی برترین برندهای سیم و کابل ایرانی در بازار لاله زار تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد، برای مشاهده لیست قیمت سایر برندهای فروشگاه به لینک درج شده مراجعه فرمایید.

افتخارات و گواهینامه های سیم و کابل رویان

این شرکت موفق به دریافت گواهی استاندارد ملی ایران در رابطه به تولید انواع سیم و کابل های انعطاف پذیر با کد مشخصه 

کابل‌های قدرت 3569ISIRIهمچنین کابل‌های غیر قابل انعطاف با کدمشخصه 10 (607) ISIRI. استاندارد ملی ایران میباشد. این شرکت هم اکنون به منظور برقراری استقرار سیستم مدیریت کیفیت جهت دریافت گواهینامه ISO 9001 و همچنین دریافت گواهینامه تایید صلاحیت ارزیابی تامین کنندگان انواع سیم و کابل‌های برق از شرکت توانیر نیز اقدام نموده است.

محصولات سیم و کابل رویان

همانطور که گفته شد این شرکت در راستای تولید انواع سیم و کابل‌های شبکه، سیم و کابل‌های برق، کابل‌های مخابراتی و کابل‌های کواکسیال است، که در ادامه به توضیح برخی از آنها میپردازیم:

کابل کواکسیال رویان: کابل کواکسیال رویان یک کابل الکتریکی متشکل از یک هادی داخلی است که توسط یک محافظ رسانای متحدالمرکز احاطه شده است که توسط یک دی الکتریک (مواد عایق) از هم جدا شده است. بسیاری از کابل‌های کواکسیال رویان دارای غلاف بیرونی یا پوشش محافظ هستند. اصطلاح ( کواکسیال ) به هادی داخلی و سپر بیرونی با یک محور هندسی اشاره دارد.

کابل مخابراتی رویان

کابل شبکه رویان

کابل برق رویان

سیم افشان رویان

سوئیچ شبکه رویان

تست فلوک رویان

نمایندگی رسمی شرکت سیم و کابل رویان

 سیم و کابل رویان در سراسر ایران نماینده‌های رسمی فراوانی دارد که شما میتوانید برای خرید هر یک از محصولات به آنها مراجعه کنید، و نیازی با شرکت اصلی ارتباط برقرار کنید زیرا نمایندگی‌های موجود همان محصولات را با همان کیفیت عرضه میکنند، که باعث صرفه جویی در زمان شما میشود. از این رو فروشگاه گویا کابل با سابقه بیش از 30 سال در زمینه تلفن و روشنایی و توزیع انواع سیم و کابل مفتخر است که به عنوان یکی از نمایندگی‌های برند رویان واقع در لاله زار تهران تمامی محصولات اعم از سیم و کابل رویان را در اختیار شما عزیزان به بهترین کیفیت عرضه کند.